Body dla dziewczynki jako strój baletnicy lub księżniczki na bal.

05-12-2022

Body dla dziewczynki zawsze warto mieć w szafie. Przydaje się na codzienne wyjścia do szkoły lub przedszkola, a w razie potrzeby stworzysz z niego piękny i oryginalny strój karnawałowy. Oto kilka zastosowań klasycznego body z elegancką falbanką pod szyją.

 Body dla dziewczynki - wyczarujesz trzy stroje karnawałowe.

Bal karnawałowy odbywa się raz w roku. Na tą okazję czekają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. To wielka radość dla dziewczynki. Dobra zabawa wymaga odpowiedniego przygotowania. Oczywiście najważniejsze jest przebranie. Gotowe stroje, np. sukienki księżniczki kosztują po kilkadziesiąt złotych i więcej. Na kolejny bal strój będzie już za mały, więc warto pomyśleć o bardziej uniwersalnym ubraniu, które po balu będzie można na co dzień wykorzystać.

Elastyczne body z falbanką pod szyją to świetna baza do wykonania stroju karnawałowego. Wystarczy dobrać tiulową spódnicę i zawiązać apaszkę pod szyją dziecka. Do tego różdżka ze sklepu lub własnego wykonania.

Z body wykonamy jeszcze prostszy strój gimnastyczki. W tym celu załóżmy zwykłe legginsy lub wzorzyste rajstopy. Nasza mała miss będzie zachwycona.

Baletnica to kolejna odsłona karnawałowego body. Strój baletnicy, podobnie, jak gimnastyczki wymaga tylko dopasowania rajstop lub legginsów.

Eleganckie body dla dziewczynki – musisz je koniecznie mieć.

Dzieci przywiązują się do swoich ulubionych ubrań. Dlatego warto kupić jedną, porządną rzecz i wykorzystywać ją przy różnych okazjach. Góra codziennego stroju może być wykorzystana także na wizytowe okazje. Przykładem jest klasyczne, bawełniane body. Można je ubrać do spodni, jeansów, legginsów lub do spódnicy.

Świetnie wygląda z wizytową spódniczką tiulową. W zasadzie body o klasycznym kroju świetnie prezentuje się z każdym typem spodni i spódnic. To uniwersalna góra do szkoły i na odświętne okazje. Jeśli body ma dodatkowo eleganckie wykończenie pod szyją, np. falbankę z naszywanymi perełkami, to efekt WOW jest murowany!

Body dla dziewczynki z falbanką nie tylko od święta

Dziewczynki lubią się stroić. Dlatego kupując ubrania pomyśl nad ich wielokrotnym wykorzystaniem. Bardzo praktyczne bawełniane body z falbanką pomoże Twojej córce stworzyć oryginalne wizytowe kreacje. Z jednego ubranka stworzysz:

– strój karnawałowy, np. dla księżniczki, baletnicy, gimnastyczki,

– górę do eleganckiego, wyjściowego stroju,

– alternatywę dla bluzki lub koszuli,

– body jako dodatek do tiulowej spódniczki,

– wygodny zestaw na zajęcia z tańca lub gimnastyki artystycznej – jeśli szukasz stroju na zajęcia pozalekcyjne.

Możliwości dla wykorzystania body jest znacznie więcej. Wszystko zależy od okazji. Jedno jest pewne, warto wybierać ubrania wysokiej jakości z dobrych materiałów.

Bawełniane body z piękną falbanką zdobioną perełkami to esencja dobrego gustu. Jest niezwykle uniwersalne, więc można je wielokrotnie wykorzystać. Ty oszczędzasz czas i pieniądze na szukanie gotowego stroju balowego, a Twoja córka zyskuje piękny dodatek do wizytowych i codziennych kreacji. Jedno body daje tak wiele ciekawych możliwości

Polecam Paula.

Polecane produkty

BORDOWE BODY Z FALBANKĄ DLA DZIEWCZYNKI

BORDOWE BODY Z FALBANKĄ DLA DZIEWCZYNKI

Elastyczne body z długim rękawem, falbanką i perełkami dla dziewczynki.